IV. Pécsi Érték Kiállítás és Vásár

Esemény dátuma:
2018-09-28 - 2018-10-02

2018. 09.28 – 10.02. (péntek-kedd) között megrendezésre kerül a IV. Pécsi Érték Kiállítás és Vásár az Árkád bevásárlóközpontban. Ebben az évben a PTE több szervezeti egysége, valamint néhány program is – mint Pécs értékei – képviseli egyetemünket. Egyik ilyen a Zöld Egyetem Program, melynek célja bemutatni, hogy a környezettudatosság (vagy annak hiánya) miként befolyásolja Földünk és az emberiség jövőjét, továbbá, hogy a PTE milyen programokkal, akciókkal, kurzusokkal, kutatásokkal és publikációkkal tesz egy fenntartható és élhető jövő érdekében. A rendezvényen beszédet mond és interaktív kvízjátékokat szervez Dr. Radvánszky Bertalan környezetvédelmi szakértőnk, akinek gondolatai egyaránt szólnak gyermekekhez és felnőttekhez.