PosiTivE - „Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?” Fotópályázat

Az elmúlt egy év olyan kihívást jelentett mindannyiunk számára, amelyben sokat tanulhattunk magunkról, környezetünkről, a változáshoz való alkalmazkodási képességünkről.

A Pécsi Tudományegyetem azokra a pillanatokra, eseményekre kívánja felhívni a figyelmet - március közepén - induló fotópályázatával, amelyek a megpróbáltatásokkal tarkított periódus ellenére, pozitív változást, élményt jelentettek, jelentenek hétköznapjainkban.

Célunk reflektorfénybe helyezni a járványhelyzet ellenére megélt pozitív, lélekemelő, a nehézségeken átsegítő élményeket.

A fotópályázatra minden olyan pályaművet várunk, melyek a pandémia alatt készültek, pozitív hatású pillanatot örökítenek meg, és szerzőjük szívesen megosztaná őket a nagyvilággal.

A fotópályázatot két kategóriában hirdetjük meg:

1. Középiskolás korosztály számára országos hatáskörben
  2. Hazai és külföldi társegyetemeink polgárainak

A beérkezett műveket egy szakmai zsűri értékeli, és az általuk legjobbnak ítélt 50 alkotást tesszük közzé a PTE közösségi médiafelületein.

A szakmai zsűri által kiválasztott kategóriánkénti első három helyezettet értékes nyereményekkel jutalmazzuk.

2021. április 30-ig várjuk, a photo2021@pte.hu e-mail címre.

Kérjük az e-mail tárgyában a „PosiTivE.” PTE Fotópályázat címet megadni.

További információ és letölthető pályázati adatlap: https://pte.hu/positivephoto