Indul a Go Green, a fenntartható megoldások versenye!

A Schneider Electric fenntarthatóság témájú innovációs versenyére a felsőoktatásban tanuló magyar diákok jelentkezését is várják, a tét pedig nem kicsi, a 10.000 eurós fődíj mellett fizetett gyakornoki állást kapnak a cégnél a legjobbak.
A megmérettetésre február 15-ig várják a világ minden tájáról az egyetemisták jelentkezését, akik 2-4 fős csapatokban indulhatnak a 10 ezer eurós fődíjért. A Schneider Electric elkötelezett a sokszínűség mellett, ezért idén a részvétel feltétele, hogy a csapatokban mindkét nem képviselve legyen, emellett előírás az is, hogy a csapattagok ugyanabban az országban tanuljanak.
Az egyetemisták öt különböző kategóriában nevezhetnek:
Elérhető energia
A jövő otthonai
A jövő ellátási lánca
A jövő energiahálózatai
A jövő de(kódolása)
A versenyen való részvételhez a jelentkezőknek egyénileg és csapatban is regisztrálniuk kell, a pályázatokat pedig angolul lehet benyújtani: https://gogreen.se.com/en
Youtube videó: