Európai Hulladékcsökkentési Hét - Papír felhasználás csökkentése, újrahasznosított papír használata

Esemény dátuma:
2018-11-17

Az Európai Hulladékcsökkentési Hét keretében tervezett programsorozat részeként a papírfelhasználás csökkentése és az újrahasznosított papír bevezetése 2018.11.17-től. Melynek részeként az Egyetemi Nyomda által, az egyetemi munkatársak részére készítendő névjegykártya újrahasznosított papírból történő készítésének bevezetése, továbbá a kétoldalas nyomtatás beállítása központilag, alapértelmezettként. Végül, de nem utolsó sorban az egyetemi e-mail címekről küldött levelek alján szereplő felirat bevezetése: "Kérem, ne nyomtassa ki ezt az e-mailt, kivéve ha szükséges! Think green - Please do not print this e-mail, unless it's necessary!"