Védd a Földet! Öltözz zöldbe!

Kedves Kollégák!

A PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont a "Föld napja" (2018. április 22.) alkalmából másnap, 23-án csatlakozik a "Védd a földet! Öltözz zöldbe!" összegyetemi akcióhoz, amit HÉTFŐN, ZÖLD RUHADARAB VISELÉSÉVEL JUTTATUNK KIFEJEZÉSRE.

A Föld napja mára a legnagyobb önszerveződő környezeti megmozdulássá vált Magyarországon. Cselekvő ünnep, amely mindnyájunk jövőjéről szól.

Várunk minden Tudásközpontban tartózkodó személyt, hogy csatlakozzon, és jöjjön le a Kaptárba 11.30-ra egy közös fotózásra! A tavalyi nyomán, a karok és szervezeti egységek idén is szervezhetnek hasonló akciót.

Az idei Föld Napja kiemelt témája: a műanyagmentes világ. Tájékozódj, élj műanyagok nélkül, tégy a túlfogyasztás, az éghajlatváltozás ellen minden nap!

Információért böngésszetek ezen a mostani alkalomra frissült honlapon: http://www.fna.hu/afoldnapja

Köszönjük, ha velünk együtt felelősen gondolkodtok és cselekedtek! :)

Meglepetéssel is készülünk!