Figyelmeztető üzenet

Az űrlap le van zárva, ezért nem lehet kitölteni.

A Pécsi Tudományegyetem az Árkádban

A Pécsi Tudományegyetem az Árkádban – Pécs, 2020. július 20.

Tervezd velünk a karriered, akár a Holdig! – Pécsi Tudományegyetem

Karrier programokkal, nemzetközi, több száz kerékpározót megmozgató MOON BIKE kihívásával várja a Pécsi Tudományegyetem az Árkád Pécs látogatóit 2020. július 20-án, a Holdra szállás évfordulóján.

Bemutatjuk a Zöld Egyetem programunkat, a tudomány segítségével erősítjük az ökológiai tudatosságot, a környezettudatos szemléletformálást egy online nyereményjátékkal – karbonlábnyom számítással – népszerűsítjük.

Karbonlábnyom: A hatások mértékét a karbonlábnyom nagysága határozza meg, kifejezve az emberi tevékenységhez köthető légkörbe jutó üvegházhatású gázok mennyiségét.

Ha érdekli az Ön tevékenységéhez köthető környezeti terhelés mértéke, ITT lehetősége nyílik a karbonlábnyom kalkulátorral meghatározni. Ráadásképp a leggyorsabb 5 látogatót, aki az eredményét feltölti honlapunkra, PTE vászontáskával ajándékozzuk meg. Nem kell mást tennie, mint képernyőfotót készíteni számításáról, nevét és levelezési címét rögzíteni az alábbi űrlapon, mi pedig postázzuk nyereményét.